22. Csabai Kolbászfesztivál - Gyula és környéke - Rendezvények - Kulturális rendezvények, szórakozási lehetőségek - Gasztronómia
A történelmi fürdőváros

22. Csabai Kolbászfesztivál

2018.10.19 - 2018.10.22

 

Részletes program

2018. október 19-22.

 

Október 19. péntek


Mokry Sámuel sátor

  • 17:40-18.00 Néptánc
  • 18:00-19:00 A Fesztivál ünnepélyes megnyitója, a Nemzetközi Szárazkolbász Verseny eredményhirdetése
  • 19.00-20.30 Balkán Fanatik
  • 21.00-23.00 Csík Zenekar - Ferenczi György és az 1ső Pesti Rackák Koncert
  • 23.30-02.30 Hevesi Happy Band

Munkácsy sátor - Világzenei színpad

  • 09.00-02:00 Dj. Oszi
  • 10:00-13:00 Ifjúsági kolbászkészítő verseny 250 csapat ingyenes részvételével
  • 14:00-14:30 Opitz Barbi
  • 15.00-16.00 Ifjúsági gyúrás eredményhirdetése
  • 18:00-19:00 Dirty Slippers
  • 20:00-21:20 Freddie
  • 21:30-22:30 Dj. Seolo
  • 22.30-00.00 Punnany Massif
  • 00.00-02:00 Dj. Bárány Attila

Csarnok

  • 10:00-18.00 Népi játszótér
  • VR Gamer virtuális világ
  • Tacx Multiplayer virtuális kerékpározás
  • Közlekedési élményprogramok (Tóbiás és Balambér)

Disznótoros helyszín - Hagyományos disznóvágás ahogy nagyapáink csinálták

  • 07:00 Interaktív Mangalica Disznóvágás bemutató Kolbászklub
  • 14:00 Interaktív Mangalica Disznóvágás bemutató Kolbászklub

Szabadtéri amatőr színpad - Utca zene, Civil Falu

  • 11:00-12:00 Dolce Dance
  • 15:00-16:00 Chain Bridge Pop

Club Gourmet - VIP sátor

  • 20:00-23:00 Acoustic Planet
  • 23:00 Parno Graszt
  • Retro Party

 

Október 20. szombat


Mokry Sámuel Sátor

  • 08.00-18.00 Silver Zenekar
  • 10:00-13:00 Nemzetközi Kolbászkészítő Verseny 750 csapat részvételével
  • 18:00-19:00 Gyúróverseny eredményhirdetés
  • 19.00-21.00 3+2 Zenekar
  • 21.30-23.00 Neoton Família Sztárjai
  • 23:30-24:30 Candyland Show Dj Dandee és Dj Hlásznyik

Munkácsy sátor - Világzenei színpad

  • 08.00-17.00 BIBUCZI Zenekar
  • 10:00-13:00 Nemzetközi Kolbászkészítő Verseny 750 csapat részvételével
  • 17:00-18:00 HamKoHam
  • 18:00-19:00 Gyúróverseny eredményhirdetés
  • 19:00-20:00 Thaiföldi táncművészeti bemutató
  • 20.00-21.30 Magna Cum Laude
  • 22:00-23:00 Varga Viktor
  • 23:30-01:30 Lotfi Begi
  • 01:30-03:30 Dj. Metzker Viktória

Csarnok

  • 10.00-18.00 Nemzetközi Kolbászkészítő Verseny 750 csapat részvételével
  • 08:30-18:00 MEDITERRÁN zenekar
  • 18:00-19:00 Gyúróverseny eredményhirdetés
  • 19:00-22:00 MEDITERRÁN zenekar

Disznótoros helyszín - Hagyományos disznóvágás ahogy nagyapáink csinálták

  • 10.00 Interaktív Mangalica Disznóvágás bemutató
  • 13.00 Interaktív Mangalica Disznóvágás bemutató „Csabai családi disznóvágás”

Szabadtéri amatőr színpad - Utca zene, Civil Falu

  • 12:00:13:00 Hódmezővásárhelyi katonazenekar
  • 14:00-15:00 Joseph Boward
  • 16:00-17:00 Doce Dance

Club Gourmet - VIP sátor

  • 20:00-01:00 Pesty Party Showband
  • Retro Party (Dj. Dandee és Dj. Hlásznyik)

 

Október 21. vasárnap


Mokry Sámuel Sátor

  • 12:00-20:00 Thomassy Party Band
  • 20:30-22:00 Budapest Bár (Fellépő énekesek Frenk, Ferenczi György, Kollár-Klemencz László, Lovasi András, Mező Misi, Tóth Vera)
  • 22:30-23:30 Korda Balázs Klári
  • 24.30-02:00 Bohemian Betyars és Parno Graszt
  • 02:00-03:00 Dj. Dominique

Munkácsy sátor - Világzenei színpad

  • 09.00-18.00 Silver Zenekar
  • 10:00-13:00 Siketek és nagyothallók kolbászkészítő versenye
  • 16:00-17:00 Siketek és nagyothallók kolbászkészítő verseny eredményhirdetése
  • 19.00-20.30 Kovács Kati 90’
  • 20:30-22:00 Dj. Oszi
  • 22.00-23.30 Kowalsky meg a Vega
  • 24.00-01.30 Dj. Szecsey Attila
  • 01:30-03:00 Hamvai P.G.

Csarnok

  • 08.00-22.00 GYERMEKPROGRAMOK
  • 10.00-18.00 Népi játszótér
  • VR Gamer virtuális világ
  • Virtuális kerékpározás
  • Közlekedési élményprogramok ( Tóbiás és Balambér)

Disznótoros helyszín - Hagyományos disznóvágás ahogy nagyapáink csinálták

  • 10:00 Interaktív Mangalica Disznóvágás bemutató „Csabai családi disznóvágás”
  • 14:00 Interaktív Mangalica Disznóvágás bemutató

Szabadtéri amatőr színpad - Utca zene, Civil Falu

  • 10:00-11:00 Különleges Díszelgő Csoport lendületes bemutatója
  • 11:00-12:00 „Csacsi Fogat” Napsugár Bábszínház előadásában
  • 11:00-16:00 Óriás Walt Disney mesebábok
  • 13:00-14:00 Csimota zenekar gyermekeknek (Vincze Róbert)
  • 15:00-16:00 AtomX
  • 16:00-16:45 PoleDream Fitness
  • 17:00-18:00 Mesekaszinó
  • 18:00-19:00 Lackás akusztik

Club Gourmet - VIP sátor

  • 21:00-22:00 Gajer Bálint
  • 23:00 – Rakonczai Imre
  • Retro Party (Dj. Dandee és Dj. Hlásznyik)

Október 22. hétfő

(családi nap, 50% hurka-kolbász-cigánka kedvezmény)


Mokry Sámuel Sátor

  • 12:00-13:00 PA-DÖ-DŐ
  • 13:00-17:00 MEDITERRÁN zenekar
  • 17:30-18:30 OVER 3
  • 19:00-19:30 Horváth Tamás
  • 19:30-21:30 Dj. Dandee
  • 21:30-23:00 MAJKA LIVE

Munkácsy sátor - Világzenei színpad

  • 09:00-15:00 Thomassy Party Band
  • 10.00-13.00 Mangalica gyúróverseny
  • 15:00-16:00 Mangalica gyúróverseny eredményhirdetés
  • 16:00-17:30 Pál István "Szalonna" és Bandája
  • 18:00-19:00 No Sugar
  • 20.00-21.30 RÚZSA MAGDI ÉLŐ NAGYKONCERT

Csarnok - Gyermek műsorok, kézműves foglalkozások, népi játékok, hagyományok

  • 10.00-18.00 Népi játszótér
  • VR Gamer virtuális világ
  • Virtuális kerékpározás
  • Közlekedési élményprogramok ( Tóbiás és Balambér)
  • 10:00-11:00 „Rongy Elek” a Napsugár Bábszínház előadásában
  • 14:00-15:30 DINÓ SHOW
  • 15:30-16:00 Energy Dance Cool táncszínház

Disznótoros helyszín - Hagyományos disznóvágás ahogy nagyapáink csinálták

  • 11.00-13.00 Disznóvágás bemutató „Csabai családi disznóvágás”
  • Disznóvágás bemutató „Csabai családi disznóvágás”
  • Mangalica ételkészítési bemutató
  • Konferencia

Szabadtéri amatőr színpad - Utca zene, Civil Falu

  • 09.00-13.00 Töltött Káposzta-főzőverseny mangalica húsból
  • 09.00-16:00 Az élőzenét Sztojka Tibi és zenekara biztosítja
  • 16.00 Töltött Káposzta-főző verseny eredményhirdetése

 

 

A Rendezvényszervező a változtatás jogát fenntartja!