hu-ro-en

Gyula város a legnépszerűbb őszi úti célok között

2012.11.02.

 

 

Az oldal toplistáján pedig városunk is szerepel, méghozzá a rendkívül előkelő 5. helyen, megelőzve többek között Hajdúszoboszlót, Sárvárt és Hévízt is. A lista első három helyén Budapest, Eger és Sopron található, őket Pécs, majd Gyula követi. Kiderül a felmérésből tehát az is, hogy a tradicionális fürdővárosok közül a Dél-alföldi kisváros bizonyult a legnépszerűbbnek.

 

Gyula ősszel

 

A hírrel kapcsolatos további elemzések az alábbi linken érhetők el: http://goo.gl/TFVca. Fontos azt is megemlíteni, hogy a hölgyolvasók körében rendkívül népszerű femina is beszámolt erről a sikerről, még inkább népszerűsítve történelmi fürdővárosunkat.

Az oldal toplistáján pedig városunk is szerepel, méghozzá a rendkívül előkelő 5. helyen, megelőzve többek között Hajdúszoboszlót, Sárvárt és Hévízt is. A lista első három helyén Budapest, Eger és Sopron szerepel, Gyulát még Pécs előzi meg. Kiderül a felmérésből tehát az is, hogy a tradicionális fürdővárosok közül a Dél-alföldi kisváros bizonyult a legnépszerűbbnek.

A hírrel kapcsolatos további elemzések az alábbi linken érhetők el: http://goo.gl/TFVca. Fontos azt is megemlíteni, hogy a hölgyolvasók körében rendkívül népszerű femina is beszámolt erről a sikerről, még inkább népszerűsítve történelmi fürdővárosunkat.