hu-ro-en

MABEUSZ workshop Budapesten

2012.05.16.

mabeusz.png

 

2012. május 8-án cégünk a MABEUSZ (Magyar Beutaztatók Szövetsége) workshopján képviseltette magát Budapesten. A találkozón Németországból, Skandináviából, Amerikából, Spanyolországból, Olaszországból, Portugáliából, Oroszországból és szomszédos országainkból beutaztató irodák vettek részt, melyek képviselőivel egyenként 10-10 perces tárgyalásra, bemutatkozásra nyílt lehetőség. Az irodák széles témakörben és érdeklődéshez igazodva kínálnak utakat: legyen az egyéni vagy csoportos utas, repülős vagy buszos kirándulás, munka, üdülés, vagy akár kulturális turizmus.

 

Városunk neve a szakmai körökben ismertebbé vált, mióta bekerült a Salamon Reisen desztinációi közé, illetve a Neckermann utazásszervező cég két négy csillagos szállodánk ajánlatát is közölte katalógusában. A külföldön töretlenül legnépszerűbb Budapesttel nem tudjuk ugyan felvenni a versenyt, de az utazási irodák kompromisszumkészek. Kiegészítő programként a fővárosból induló 1-3 napos kirándulásokkal szeretnék színesíteni a kínálatot, mely során többen a debreceni repülőtérrel is terveznek. Ebbe a koncepcióba kiválóan beleillenek a Gyula által kínált lehetőségek: első sorban a 3-4 csillagos szállodák és a fürdő. Mivel ilyen kínálat ma már igen sok helyen elérhető, különleges élménnyel lehet csak idecsábítani a beutaztatókat, és rajtuk keresztül az utasokat. Ilyen különlegességnek számítanak Standard Programjaink, de az utaztatók ezen állandó kínálat mellett kiemelték még a fesztiválok közül a Shakespeare Fesztivált, mely szintén nemzetközi szemmel is unikumnak számít a hazai piacon.

 

Mivel a nagyobb beutaztatók már a jövő évi kínálatuk lezárásán dolgoznak, így cégünk most az erre az időszakra érvényes ajánlatokat gyűjti össze, és kezdi meg a tárgyalásokat a csomagok összeállításáról. Nagyon jó hír, hogy az októberi MABEUSZ workshop Gyulán kerül megrendezésre, s ennek keretében a résztvevőket személyesen is megismertethetjük a városunk nyújtotta lehetőségekkel.