hu-ro-en

Új imázs filmek készültek

2012.11.08.

 

A nyár folyamán városunk különböző pontjain bukkant fel forgatócsoportunk: imázs filmek forgatása zajlott különböző témákban, melyek segítségével még jobban megismerhető, mennyire széleskörű kínálattal várjuk látogatóinkat. Egészség, kultúra, gasztronómia, aktív turizmus és rendezvények témájában egyaránt készültek kisfilmek, általános imázs filmünk pedig néhány percbe tömörítve adja át mindazt a kiváló hangulatot, mely Gyula turizmusára annyira jellemző.

 

Hivatalos oldalunkon természetesen valamennyi filmünk megtekinthető: 'Egészség' témájú kisfilmünkből kiderül, fürdővárosunk még Gyulai Várfürdőn kívül is mennyi lehetőséget kínál aktív pihenésre, kirándulásokra, illetve felhívja a figyelmet az egészséges táplálkozás fontosságára is.

 

 

'Rendezvények' kisfilmünk megpróbálja csokorba szedni városunk sokszínű kínálatát. Gyula egész évben szórakoztatja vendégeit. Akár gasztronómia, akár kultúra, akár sport: a sorból semmi sem hiányozhat. A Pálinkfesztivál, a Kolbász- és Sódarmustra, a városi Félmaraton olyan rendezvények, amelynek említésére egyre többen gondolnak Gyula városára.

 

 

A ’Kultúra’ kisfilmben olyan értékes látnivalók tűnnek fel, mint az Erkel Ferenc Emlékház, a Vár- és a Vármúzeum, a Ladics Ház, de természetesen a galériák sem maradhatnak ki, sőt, bemutatkozik a Városháza Díszterme is.

 

Gasztronómiai kisfilmünkben bemutatkoznak vendéglátóhelyeink, helyi termékeink, köztük olyan gyulai ikonokkal, mint a Százéves Cukrászda vagy kolbász és a pálinka.